Kontakt oss i Asia

Afghanistan

Margrethe Volden, seksjonsleder
Tlf: 479 08 879
E-post: Margrethe.Volden@nca.no

India

Margrethe Volden, seksjonsleder
Tlf: 479 08 879
E-post: Margrethe.Volden@nca.no

 

Laos

Norwegian Church Aid House No. 150 Unit 08 Ban Vatnak Sisattanak District P.O. Box 4804 Vientiane, Lao PDR
Tlf: (+856-21) 354 017-19
Faks: (+856-21) 353 370
E-post:nlov@nca.no

Knut Christiansen, seniorrådgiver
Tlf: +47 970 62 303
E-post: Knut.Christiansen@nca.no

 

Myanmar

Norwegian Church Aid C/O ACT House, 2nd floor, Bishop Home Compound, No. 44 Pyay Road Dagon Township, Yangon, Myanmar
Tlf:(+95) (0) 11221184 (ext: 200, 201)

Hanna Mollan, landrepresentant
E-post: hanna.mollan@nca.no

Margrethe Volden, seksjonsleder
Tlf: 479 08 879
E-post: Margrethe.Volden@nca.no

 

Pakistan

Thor Danielsson, landrepresentant
Tlf:
+92 (0) 345 855 1205
E-post: thor.danielsson@nca.no

Margrethe Volden, seksjonsleder
Tlf: 479 08 879
E-post: Margrethe.Volden@nca.no

Thailand

Norwegian Church Aid199/472 Soi 3/7 Suan Nonsee Village Chiang Mai -Mae Jo Road, Nongjom Sub-district Sansai District, Chiang Mai 50210
Tlf: (66 53) 240 120
Faks: (6653) 230112
E-post: Jirapat.sukkum@nca.no

Rolf Strand, regional representant
Tlf: +47 932 42 454
E-post: Rolf.Strand@nca.no

 

Vietnam

Hue Nordic Assistance to Vietnam – NAV Floor 6, Plot 9, Pham Van Dong, Vi Da, Hue Vietnam
Tlf: +84 5 43822614 Faks: +84 5 43822613
E-post: nav@nca.no

Hanoi Nordic Assistance to Vietnam – NAV Suite 403, Block E2, Trung Tu Diplomatic Compound, 6 Dang Van Ngu, Hanoi Vietnam
Tlf: +844 3 7263479

Eivind Archer, landrepresentant
Tlf: +84 (0) 90 3531322
E-post: Eivind.Archer@nca.no

Knut Christiansen, seniorrådgiver
Tlf: +47 970 62 303
E-post: Knut.Christiansen@nca.no