Hovedkontor i Oslo

HR-avdelingen

Anne Cathrine Seland, HR-sjef
Tlf: 975 21 410
E-post: Anne.Cathrine.Seland@nca.no 

Kommunikasjonsavdelingen

Håkon Haugsbø, kommunikasjonssjef
Tlf: 906 78 369
E-post: presse@nca.no

Pressevakt: 93 24 24 93

Markedsavdelingen

Ragnhild Toyomasu, markedssjef
Tlf: 901 33 943
E-post: Ragnhild.Toyomasu@nca.no

Nils Harald Strøm, leder seksjon for innsamling
Tlf: 957 58 250
E-post: Nils.Harald.Strom@nca.no

Siv E. Bonde, leder nettverksseksjon
Tlf: 934 22 011
E-post: Siv.Bonde@nca.no

Utenlandsavdelingen 

Jan Olav Baarøy, utenlandssjef
Tlf: 916 24 313
E-post: Jan.Olav.Baaroy@nca.no

Humanitær Seksjon

Gudrun Bertinussen, seksjonsleder
Tlf: 932 50 254
E-post: Gudrun.Bertinussen@nca.no

Seksjon for fransktalende land

Marianne Opheim Sampo, Seksjonsleder
Tlf: +47 934 05 816
E-post: Marianne.Sampo@nca.no

Seksjon for sørlige Afrika, Guatemala og Europa

Johan Hindahl, seksjonsleder
Tlf: 932 42 462
E-post: Johan.Hindahl@nca.no

Seksjon for østlige afrika

Kari Øyen, seksjonsleder
Tlf: 930 85 835
E-post: Kari.Oyen@nca.no

Seksjon for Midtøsten of Asia

Margrethe Volden, seksjonsleder
Tlf: 479 08 879
E-post: Margrethe.Volden@nca.no

Avdeling for Politikk og Samfunn

Ingrid Næss-Holm, Konstituert avdelingsleder, Politikk og Samfunn
Tlf:
932 42 468
E-post: Ingrid.Naess-Holm@nca.no 

Økonomiavdelingen

Anders Østeby, økonomisjef
Tlf:
918 93 789
E-post: Anders.Osteby@nca.no

Bjørn Are Geithus, leder global IT
Tlf: 916 80 817
E-post: Bjorn.Are.Geithus@nca.no

Eivor Hausken Sande, leder globalt regnskap
Tlf: 982 46 433
E-post: Eivor.Hausken.Sande@nca.no

Maria Agøy Sand, Leder av global finans
Tlf: +47 958 87 922

Corinna Schüttler-Kvarme, Leder av global logistikk
Tlf: +47 928 44 384
E-post: Corinna.Schuttler-Kvarme@nca.no