kontakt oss i Øst-afrika

Burundi

Norwegian Church Aid Burundi
23, Avenue Source du Nil, Ruhero 1, Quartier INSS P.O.box 1489, Bujumbura
Tlf: +257 22 219 610

Thomas Eng, landrepresentant
Tlf: +257 71 408 560
E-post: Thomas.Eng@nca.no

Marianne Opheim Sampo
Tlf: +47 934 05 816
E-post: mao@nca.no

Etiopia

Norwegian Church Aid Ethiopia P.O.Box 1248, Addis Ababa, Ethiopia
Ethio-China Friendship Avenue
Tlf: +251 11 551 2922
Faks: +251 11 551 8167
E-post: ethiopia.addis.ababa.office@nca.no

Eivind Aalborg, Country representative
Tlf: +251 911 200 728
E-post: Eivind.Aalborg@nca.no

Kari Øyen, seksjonsleder
Tlf: 930 85 835
E-post: Kari.Oyen@nca.no

Kenya

NCA Eastern Africa
Waiyaki Way, Westlands 6th floor,
Sir Francis Ibiam House PO Box 52802, 00200 City Square
Nairobi - Kenya
Tlf: +254 20 4452465/+254 20 4452466/+254 20 4452467
Faks: +254 20 4452468
E-post: nca.nairobi.info@nca.no

Kirsten Engebak, områderepresentant for Kenya og Somalia
Tlf: +254 724 259 849
E-post: kirsten.engebak@nca.no

Kari Øyen, seksjonsleder
Tlf: 930 85 835
E-post: Kari.Oyen@nca.no

DR Kongo

Daniel Taillon, landrepresentant
E-post: Daniel.Taillon@nca.no

Marianne Opheim Sampo
Tlf: +47 934 05 816
E-post: mao@nca.no

Somalia

NCA Eastern Africa
Waiyaki Way, Westlands 6th floor,
Sir Francis Ibiam House PO Box 52802, 00200 City Square
Nairobi - Kenya
Tlf: +254 20 4452465/+254 20 4452466/+254 20 4452467
Faks: +254 20 4452468
E-post: nca.nairobi.info@nca.no

Kirsten Engebak, områderepresentant for Kenya og Somalia
Tlf: +254 724 259 849
E-post: kirsten.engebak@nca.no

Kari Øyen, seksjonsleder
Tlf: 930 85 835
E-post: Kari.Oyen@nca.no

Sudan

NCA Sudan
Street 3, Al Amarat PO Box 494,
Khartoum
Tlf: +249 183471989
Faks: +249 183471779

Susanne Mannberg, Landrepresentant
Tlf: +249 (0)91 230 0283
E-post: susanne.mannberg@nca.no

Kari Øyen, seksjonsleder
Tlf: 930 85 835
E-post: Kari.Oyen@nca.no

Sør-Sudan

Norwegian Church Aid South Sudan
Bulluk Area P.O. Box 30
JUBA South Sudan

Kari Øyen, seksjonsleder
Tlf: 930 85 835
E-post: Kari.Oyen@nca.no

Tanzania

Norwegian Church Aid Tanzania,
Plot 436 Mikocheni, P.O. Box 3955
Dar es Salaam, Tanzania
Tlf: +255 22 2700 252
Faks: +255 22 2771 884

Tale Hungnes, landrepresentant
Tlf: +255 78 7770 811
E-post:Tale.Hungnes@nca.no

Kari Øyen, seksjonsleder
Tlf: 930 85 835
E-post: Kari.Oyen@nca.no